Noris Spiele

1907 yılında Georg Reulein tarafından kurulan Noris firması, 1911 yılında Nürnberg Almanya’da üretime başladı.

Daha fazla bilgi için

Sunflex Sports

1969 yılında kurulan Sunflex Spor Firması, masa tenisi üzerine uzmanlaştıktan sonra ürün yelpazesini badminton, funsport ve dart olarak g

Daha fazla bilgi için

Hakkımızda

 

THAT’S MY FUN; çocuk ve gençlere yönelik eğlence içeren ürünlerin markalarını Türkiye ve KKTC tüketicisi ile buluşturarak, eğlence anlayışında değişim yaratmayı amaçlayan dinamik bir firmadır.

Geniş network ağı ve profesyonel ekibiyle çözüm ortaklarına bilinirlik ve değer katan That’s My Fun; eğlenceli ürünün çocuk gelişimi ve sağlığı için önemini temel alarak, yalnızca kaliteli hammaddelerden üretilen ürünlerin ve yüksek dünya standartlarını yakalayan markaların distribütörlüğünü yapmaktadır.

Çocukların farklı ürünlerle yaratıcılıklarını geliştirmesine katkıda bulunmayı, çocuk yetiştiren bilinçli ailelere; ihtiyaç duydukları sağlıklı, eğlendirici ve aynı zamanda öğretici her türlü ürüne erişim kolaylığı sağlamayı amaçlayan That’s My Fun; çocuk ve gençlere lisanslı, hijyenik, eğlenceli ve öğretici ürünler sunarak geleceğin büyüklerine eğlenerek öğrenmenin kapılarını açmaktadır.

THAT’S MY FUN olarak çocukların zihinsel, bedensel ve sağlıklı gelişimini temel alarak ürün yelpazemizi masa tenisi spor gamı ile genişletiyoruz.

İki ana kategorimiz olan Akıl & Zekâ Oyunları ve Spor & Eğlence ürünlerine ilave olarak şimdi Masa Tenisi Sporu ürün grubunu satışa açıyoruz.

Dünya markalarının üretimini yapan Alman Sunflex The Sports Company firmasının tasarladığı 3 farklı modeli ve Masa Tenisi Antrenman Topları seçeneği ile Ocak 2019 itibari ile That’s My Fun satış noktalarında bulabilirsiniz.
Masa Tenisi oyunları el-kol-göz koordinasyonu destekler; hızlı hareket etme ve hızlı düşünme kabiliyetlerini geliştirir.